Add your deal, information or promotional text

Instruktážní a edukační videa

Jak cvičit a od kdy používat Aniball? V následujícím videu se dozvíte, jak s Aniballem správně zacházet a cvičit.

Pokud se chcete o Aniballu dozvědět více, klikněte semPro podrobné instrukce je nutné si před prvním použitím důkladně přečíst přiložený manuál. Celý návod si můžete stáhnout zde.

1. Co je Aniball?

Základní informace o tom, co je vlastně zdravotnický prostředek Aniball, k čemu slouží, co je cílem přípravy (a co není) a proč vůbec používat k přípravě na porod jakékoliv pomůcky.

2. Co by každá žena měla vědět?

Všechny důležité informace o používání Aniballu najdete v tomto videu. Hlavní zásady používání, jak postupovat v prvních dnech, jak Aniball zavádět, čemu se vyhnout a jak si cvičení usnadnit.

3. Pro koho je Aniball vhodný?

Pro koho je Aniball určen a komu bychom jej naopak nedoporučili? Odpověď na tuto otázku spolu s kontraindikacemi ke cvičení najdete v tomto videu.

4. Jak o balonek pečovat?

Jak se starat o balonek, jaké přípravky použít k péči o něj, jaké ne a možnost použití Aniballu při dalším těhotenství.


5. Pánevní dno

Proč je pánevní dno tak důležité a co mu škodí? Co je nástřih hráze a jaké může mít následky? A jak se poranění pánevního dna projevuje? To vše a mnohem víc najdete v tomto videu.

6. Časté dotazy

Nejčastější otázky spojené s používáním Aniballu najdete v tomto videu. Jsou nějaká rizika spojená s používáním? Proč začít cvičit až od 37. týdne těhotenství?

Search