Add your deal, information or promotional text

Vítej v Aniball týmu

Jsme týmem žen, lékařů, fyzioterapeutů, porodních asistentek a dalších odborníků, s dlouholetou praxí, pro které je zdraví žen již více než 13 let životním posláním.

Jak to začalo?

Srdečně vás vítám v naší komunitě Aniball. Jmenuji se Renata Zichová a jsem tvůrkyní zdravotnických pomůcek Aniball a Aniball INCO a zakladatelkou společnosti RR Medical, která již 10 let přináší obě pomůcky ženám po celém světě. Před čtrnácti lety jsem porodila holčičku, přirozeně, bez medikace, nástřihu.

Poslední měsíc těhotenství jsem cvičila s balonkem, který mi přinesl nejen fyzickou přípravu, ale hlavně psychickou. Před porodem jsem byla klidná, neměla jsem strach a i to ovlivnilo jeho celý průběh.

V porodnici se na mě „chodili dívat“ a ptali se, jestli a jak jsem se připravovala, protože jsem jako prvorodička věděla, co mám dělat.:) 

Při druhém porodu syna po 5 letech jsem se už připravovala s Aniballem a přesto, že měl Ondra 4kg a „dal mi zabrat“, podařilo se mi porodit znovu bez medikace i poranění.

Balonek a samotný princip mě nadchl. Před prvním porodem jsem na své pánevní dno, přiznávám, vůbec nemyslela, takže všechny souvislosti, jeho význam, práce s dechem, to bylo pro mě objevování, které mi dávalo hluboký smysl. Když jsem hned po porodu přemýšlela o balonku, znělo tam upřímně a jasně - tuto zkušenost chci zprostředkovat co nejvíce ženám, protože takto jednoduchá věc může pomoct lépe poznat svoje tělo, zrelaxovat pánevní dno, "odnést" strach a tím vším se opravdu na porod připravit.  

Ženské tělo je přirozeně stavěno na porod, „umí to“. Myslím si, že je u porodu důležitá důvěra k těm, kteří Vám u něj pomohou, a pak hlavně Vaše sebedůvěra.

Custom Image
Custom Image

Renata Zichová

Jednatelka RR Medical

Ženy, které se o vás starají...

Team Members
Person 1

Iva Dolečková

Community and Logistics manager


komunikace se zákazníky, proces objednávek, řešení reklamací, správa eshopu, logistika, fakturace, organizace akcí

Person 2

Ing. Magda Perničková

Operations Director


vedoucí QMS, komunikace s externími partnery a státními institucemi, personalistika, dohled na dodržování zákonných povinností, finanční dohled

Person 3

Mgr. renata zichová

CEO, jednatelka


vizionář, navazování spoluprací, nové projekty, motivace týmu, péče o zaměstnance

Team Members
Person 1

MUDr. Lucie Horáčková

Medical Advisor


komunikace s odborníky, monitoring hodnocení klinických studií, odborná poradna, propojování a informování manažerského týmu v medicinských otázkách

Person 2

Radana Šimáková

International business & marketing strategy, B2B partnerships


rozvoj mezinárodního obchodu, marketingová strategie značky

Team Members
Person 2

Hana Petříková

Logistics coordinator


výroba, kontrola, odesílání objednávek, koordinace přepravy

Person 3

Olha Ostapenko

Production assistant


výroba, kompletace, balení

Search